"));

Forbidden Fruit

Posted in Funny video's, Algemeen, Links

Nou als christenen weten we allemaal over verboden vruchten, bedoel ik in de tuin van Eden gaf God Adam en Eva expliciete instructies niet te eten van de ene bijzondere boom. Dus wat deed ze gaan doen? Ze aten de vrucht, oh natuurlijk was het niet hun fout, "de duivel heeft ervoor gezorgd dat ze het doen" (Is dat niet net als het menselijk ras, altijd proberen af boerderij, maar overal de schuld zelf). Want dat is het gevolg van deze eerste ongehoorzaamheid, dat wij zo gevoelig voor God gehoorzamen en wij zijn van nature gevestigd op alles wat indruist tegen de norm. Zo stuitte ik op deze post, die spreekt over deze zeer fenomeen, en vermeld over een reality tv show die hem heeft een aantal mensen met nierfalen en zetten ze in een huis met een terminale patiënt met kanker. De patiënt met kanker wordt verondersteld te kiezen voor de winnaar van de nier haar toen ze sterft. Wow, wat een ziek blijkt dat zou zijn. Gelukkig Volgens een ander bericht op dezelfde blog de "Big Donor Show" is eigenlijk een hoax.

Ik maak er een gewoonte van om te voorkomen dat de werkelijkheid laat zien, afgezien van hen is een verspilling van tijd, hoeveel van hen zijn eigenlijk echt? Ik bedoel er is een show waar een normale persoon zoals bijvoorbeeld een leraar op school is opgeleid als een elite soldaat. Dit is een reality show, maar hoeveel mensen echt denken dat deze persoon zullen worden ingezet in een vreemd land te gaan en "take out" some dictator die de werking van hun land in de grond. Dit zal nooit gebeuren. Toen ik op vakantie in het Verenigd Koninkrijk echter hadden zij een reality tv show die ik kreeg verslaafd aan. Naar mijn mening is was de top van de reality tv shows. Wat zij deed was een groep mensen (met geheime actoren) en de ondertekende ze op voor "Een avontuur van je leven". Niemand wist (met uitzondering van de actoren) wat was het avontuur. Toen ze werden meegenomen naar een prive-vliegtuig en vertelde net voor de aanhouding, dat zij onder leiding van Rusland tot de eerste leden van het publiek te gaan in de ruimte. Zij zouden zware training ondergaan en vervolgens worden verzonden up in de ruimte voor ongeveer 5 dagen. Om een lang verhaal kort, de show werd aangeboden als Engeland grootste hoax. De mensen waren gevlogen rond Schotland in een groot bedrijf patroon voor twee uur, waarna ze aan de orde in een ongebruikte luchtmacht basis in Ipswitch. De basis was volledig kitted te laten uitzien als een Russische basis. Uiteindelijk 4 mensen waar gekozen, van wie er een werd een geheim acteur, en werden genomen door naar de "shuttle" en vervloekt start (met nog twee acteurs aan het roer) voor ruimte-experimenten uit te voeren in een nul zwaartekracht (maar dan met een kunstmatige zwaartekracht generator) omgeving. De waarheid is dat ze nooit verliet de hanger de "shuttle" was geparkeerd inch Maar wat maakt dit een briljante show is dat de jongens trully geloofde dat ze in de ruimte, de opleiding die ze ondergaan hebben geresulteerd in een daadwerkelijke opdracht. En zij geloofden het was een werkelijke missie. De kicker was dat zonder dat de makers van de show, een van de jongens die werd uitgekozen om te gaan in de ruimte was in feite al heel bezocht die basis als een kind jonger wanneer zij actief was, en hij meer dan een maand hun opleiding voor deze missie en eenmaal nooit erkend heeft. :-)
De show heette de Space Cadets als je wilt lezen over. Het was erg leuk om naar te kijken.

Ik zal afsluiten dit bericht met een video van de Space Cadets laatste missie, een echte reis naar Rusland om te rijden op de "Vomit Comet '. Dit is een vliegtuig dat opvliegt echt hoog dan druppels hoogte op een hoge snelheid waardoor een van het meest recente ervaringen van nul zwaartekracht dat kan worden gesimuleerd op aarde.

Ik ben JMR en dit is My Little Corner op JMRPub.com

Verlaat een Antwoord